Portal klienta

Panel klienta – Witamy w panelu klienta Duet z dronem. Jest to miejsce w którym odbierzesz swoje zamówienie. Do Twojej dyspozycji oddajemy szyfrowane miejsce dyskowe, dzięki czemu możesz przechowywać swoje produkty przez miesiąc od ich otrzymania. W tym miejscu istnieje również możliwość otrzymania dokumentów podsumowujących pracę naszego zespołu, w resultacie posiadasz fakturę, raporty oraz produkty końcowe w jednym miejscu. Do każdego pliku załączamy również link zapasowy, który w przypadku problemów z pobieraniem pozwoli na bezproblemowe otrzymania zamówionych nalotów.

W przypadku potrzeby otrzymania dodatkowych wyników misji fotogrametrycznej bądź odpowiedzi na pytania na temat zakładki „Panel klienta”, bądź produktów pośrednich zapraszamy do kontaktu poprzez czat na dole strony.

Zapraszamy na naszą stronę główną, gdzie zapoznać się można z dodatkowymi usługami, które znajdują się w naszym katalogu oraz do sklepu. Otrzymać można tam drony, akcesoria oraz szkolenia z obsługi programów fotogrametrycznych jak Agisoft Metashape, czy Pix4D

Zaloguj się w celu otrzymania dostępu do portalu.