Filmowanie dronem

Planujesz spektakularną kampanię reklamową, szukasz firmy, która nagra dla Ciebie profesjonalny film? A może chcesz zrobić bliskiej osobie nietypowy prezent, np. z okazji urodzin lub zaręczyn i potrzebujesz wysokiej jakości drona do filmowania? Sprawdź naszą ofertę! Znajdziesz w niej nowoczesne maszyny, pozwalają stworzyć wspaniałe materiały, które na długo będą niesamowitą pamiątką, a w przypadku spotu reklamowego – dodadzą dynamiki całej kampanii.

Poznaj zalety filmowania z drona

Zastanawiasz się, czy warto postawić na filmowanie z powietrza? Odpowiedź brzmi: tak! Nasze drony do nagrywania filmów w krótkim czasie pozwolą stworzyć wspaniałe ujęcia z wielu miejsc, których uwiecznienie w tradycyjny sposób byłoby niemożliwe lub zajęło bardzo dużo czasu. Pomyśl tylko – woda, góry, gęste lasy – to wszystko możesz teraz zarejestrować, stojąc w jednym miejscu oraz podziwiając jak szybko i sprawnie przebiega filmowanie z drona wykonane przez naszą firmę z Krakowa.

Profesjonalne drony do filmowania – zyskaj wysokiej jakości nagrania w atrakcyjnej cenie

Odpowiadając na rosnące potrzeby, jak również oczekiwania naszych Klientów, oferujemy im nowoczesne drony do nagrywania filmów DJI Phantom 4 Pro, rejestrujące obraz w bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu wszystkie materiały idealnie nadają się do dalszego wykorzystania w mediach czy jako wartościowa pamiątka. Dzięki doświadczeniu – zarówno w obsłudze tego typu maszyn, jak i realizacji różnych projektów możemy zaoferować ciekawe propozycje i rozwiązania dotyczące nagrań.

Już dziś zarezerwuj dron do nagrywania filmów i umów się na sesję

Klientom, którzy się do nas zgłaszają, oferujemy szybkie terminy realizacji, a także atrakcyjny cennik. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje, a w razie ich braku – służymy pomocą w realizacji projektu. Specjaliści Duetu z dronem z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją wątpliwości. Zadzwoń już dziś, by dowiedzieć się więcej na temat realizacji naszych usług. Zapraszamy!