Inspekcje dronem

Bezzałogowe statki powietrzne z oczywistych przyczyn mają znacznie lepszy dostęp do różnego rodzaju obiektów, których inspekcja bez tego typu sprzętu mogłaby być niebezpieczna lub po prostu niemożliwa dla człowieka. Dzięki technologii dziś jesteśmy w stanie przeprowadzić filmowanie nieruchomości dronem na każdej wysokości, co pozwala znacząco ograniczyć wydatki na dostęp linowy, nieporównywalnie bardziej kosztowny. Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki nalotom fotogrametrycznym!

Fotografowanie dronem

Wykorzystanie dronów do przeprowadzania różnego rodzaju inspekcji pozwala zrezygnować na przykład z budowy rusztowań – które wiążą się nie tylko z wysokimi kosztami, ale także potencjalnym zagrożeniem dla pracowników oraz urzędowymi formalnościami. Inspekcja dronem umożliwia wykonanie wstępnego, nieinwazyjnego przeglądu nawet na najwyższych piętrach nieruchomości, co może być przydatne do ustalenia harmonogramu remontów czy modernizacji elewacji. Zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych jest bardzo szerokie i uniwersalne dla mnóstwa branż. Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów!

Filmowanie nieruchomości dronem

Istnieją przesłanki świadczące o tym, że na dachu wieżowca doszło do usterki? A może konieczne jest sprawdzenie stanu dachu zabytkowego kościoła? Chcesz zaprezentować nieruchomość na sprzedaż w najlepszy możliwy sposób? Powodów do tego, by skorzystać z bezzałogowych statków powietrznych jest mnóstwo. W każdym z tych przypadków świetnie sprawdzą się nowoczesne i lekkie drony wyposażone w doskonałej jakości kamery. Dzięki temu nagrasz atrakcyjny film promocyjny, sprawdzisz, czy konieczna jest naprawa dachu, przekonasz się, czy na dachu budynku ptaki założyły gniazdo, a także poznasz odpowiedzi na wiele innych pytań. Skorzystaj z profesjonalnych usług związanych z nalotami fotogrametrycznymi. Zapraszamy do współpracy Klientów z Bielska-Białej oraz innych miejscowości.